تفصیل | شهادت 

25th May, 2018


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

نابود باد جنگ افروزان و دشمنان ما

رشید امین

2017-04-14

أعوذ بالله من الشيطان الرجيم 
بسم الله الرحمن الرحیم 
تَبَّتْ يَدا أَبي‏ لَهَبٍ وَ تَبَّ 

نابود و شکسته بادا:
ظالمان عامل!
طاغوتان هیزم کش!
و مطبوعات مزدور!

جنایت بر جنایات قوای بیرونی بر علیه همه بشریت با پرتاب این بمب که حتما در آن از نوع یورانیوم ،بیوشیمی،و فسفر سفید  و ....نیز استفاده شده باشد در کشورم آفریده شد و از افغانستان چون لابراتوار سلاح های مخرب شان چون همیش استفاده گردید .متاسفانه نظامیان آمریکایی به بهانه مبارزه ، از سلاح های شیمیایی و سمی علیه مردم بی دفاع افغانستان استفاده کرده اند و هیچ ارگان داخلی و خارجی نیست که توان بررسی و مقابله با این جنایات را داشته باشد. مگر اینکه هرازگاهی یک افشاگر پیدا شود و پرده از این جنایات آمریکا در کشور ما بردارد. ((ادوارد اسنودن: آمریکا تونل ساخته خود را در افغانستان هدف قرار داد)).
در حالیکه ما این جنایت را با شدید ترین کلمات تقبیح نموده و نفرت و انزجار خویشرا از عاملین علنی و غیر علنی آن اعلان میداریم تمنا داریم تا مجامع بین المللی،ملل متحد ،کشور های آزاد و مستقل و بالاخره شخصیت های انسان دوست بر علیه این جنایت اقدامات لازم و مقتضی را با صدورتقبیح نامه ها تدویر  کنفرانس ها تظاهرات و ... روی دست گرفته و مانع تکرار این عمل که باعث از بین بردن ملت افغان در آینده های نزدیک خواهد گردید ،گردند. 
ما این عمل را اغاز اقدام ننگین جهت  سبوتاژ موافقتنامه صلح میان ح ا ا و  دولت افغانستان  و دام جهت از بین بردن همه شخصیت ها و ملت مومنم دانسته که باید با آن با تامل تعقل اما شجاعت و صراحت لحجه و عمل بر خورد گردد تا از جانب منافع علیا کشور که همانا اتحاد ملتم با ایجاد صف مرصوص میباشد تامین گردد و از جانب با تصمیم و اعلامیه واحد اعلان برات از مداخلات بیرونی و تفهیم فلسفه وجودی اشغال و حضور قوای نظامی بیرونی منحیث مادر و مولد فساد و همه مشکلات و جنجال های ،گذشته حال و اینده،برای ملت و جهانیان گردد.
تا باشد قوای اشغال و کشتار و بمب و ... با استفاده از فرصت انسحاب متباقی قوای شانرا به زودترین فرصت ممکنه تکمیل و در نتیجه ملت افغان مشکلات درونی شانرا در فضای تسامح و برادری حلال و بیرق صلح و آرامش در کشور منطقه و جهان بدست پرتوان ملت افغان بار دیگر چون نابودی امپراطوران قبلی به احتزاز در آید

نابود باد جنگ افروزان و دشمنان ما
زنده باد ملت پاک طینت  و مملو از افتخار افغان 
زنده باد صلح د لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

25th May, 2018