تفصیل | شهادت 

19th June, 2018


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

شماراعضای فیسبوک ۲۵ در صد نفوس ۷.۵ میلیاردی جهان _راه بردش با دولت ها و پاکستان:

.

2017-07-15

رسانۀ اجتماعی فیسبوک تقاضای مقامات پاکستانی را مبنی بر ارتباط دادن شمارۀ موبایل اعضای جدید فیسبوک، برای رسیدگی به مشکلات ناشی از ایجاد صفحات جعلی، رد کرده است.

سخنگوی فیسبوک  گفته است که مقامات پاکستانی از آنان خواسته بودند تا شمارۀ تیلفون اعضا  را با صفحات جدید فیسبوک شان وصل کنند.

کریستین چین، نگاشته است که فیسبوک مبارزه خود را برای حراست از اعضای آن شبکه از مداخله های غیر ضروری و بیش از حد حکومات، ادامه خواهد داد.

در نامۀ سخنگوی فیسبوک نگرانی از هرگونه خطری که متوجه اعضای فیسبوک باشد، ابراز شده است.

رسانۀ اجتماعی فیسبوک دو هفته قبل اعلام کرد که شمار اعضای آن به بیش از دو میلیارد اعضا در سراسر جهان رسیده است.

فیسبوک که فعالیت آن در سال ۲۰۰۴ میلادی آغاز شد، اعضای آن محدود به محصلین پوهنتون هارورد بود. حال که شمار اعضای این شبکۀ بزرگ رسانه‌ای به دو میلیارد اعضا رسیده است، این شبکۀ رسانه یی مورد انتقاد قرار گرفته است، زیرا این شبکه به گروه های افراطی اجازه داده است تا به سادگی پیام های افراطگرایی شان را از طریق صفحۀ فیسبوک نشر کنند.

مارک زاکربرگ، رئیس و بنیانگذار فیسبوک، روز سه شنبه خطاب به اعضای فیسبوک از فعالیت های شبکۀ رسانه‌ای دفاع کرد و گفت که افتخار دارد که شرکت وی نقشی عمدۀ را در قسمت وصلت مردم در سراسر جهان، ایفا کرده است.

حال شماراعضای  فیسبوک نسبت به جمعیت هر کشور جهان بیشتر است و شمار کاربران آن، بیش از ۲۵ در صد نفوس ۷.۵ میلیاردی جهان می باشد.د لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

19th June, 2018