تفصیل | شهادت 

18th February, 2019


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

افغانستان توپ والی بال است : عناصر بی دین به اختلافات قومی و منطقوی دامن می زنند

انجنیرغلام حضرت متواضع

2018-01-23


درمسابقات والی بال دو طرف میدان توپ را پاس میدهند و شوت میکنند ، هردو طرف بالا ی توپ حمله می برند ولی اعضای دو تیم یک دیگرشانرا نمی زنند،.
قدرت های اشغالگر ظاهرا باهم دشمنی دارندودر اشغال کشورها رقابت می ورزند و بجای تعرض بالای یکدیگر ، کشورهای اسلامی را به خاک و خون می کشانند.
امریکا که از تشکیل دولت اسلامی در افغانستان هراس داشت، طالبان را بمنظور خلع سلاح مجاهدین روی قدرت آورد وجنگ داخلی را در کشور ما شغله ور ساخت وروز دیگر به بهانه دشمنی با طالبان کشورمارا به خاک خون کشاند.
ریس جمهور امریکا بالای جنرال مشرف صدا نمود که امریکا بالای افغانستان عملیات نظامی انجام میدهد، آیا باما همکاری می کنید؟ جواب مشرف این بود: بلی صاحب!(yes sir).
ازو پرسیدند که دولت پاکستان بالای طالبان سر مایه گذاری نموده است چرا برای سرنگونی دولت طالبان با امریکا همکاری کنیم.
گفت: منافع ملی پاکستان را ترجیح میدهیم، موجودیت پاکستان در خطر است!
درست است که امریکا و روسیه و کشور های همسایه درامور داخلی کشور ما مداخله میکنند ، ایران و پاکستان به منافع ملی شان نظردارند اما زمامداران ما منافع شخصی، سرمایه های ریخته از دم امریکا رادرنظردارند، عناصر بی دین به اختلافات قومی و منطقوی دامن می زنند و زیرکانه بااسلام دشمنی ورزیده جنایات شانرا باتبلیغات، زیر خاکباد اختلاف حزب و جمعت مخفی میسازند.
امریکا مخالف تشکیل دولت قوی مرکزی در افغانستان است واین زور گویی و خود سری و ملو ک الطوایفی به نفع امریکاست.
در بمگذاری و عملیات های انتحاری از داخل دولت به هدف تبلیغات علیه همدیگر شامل نظام دوسره همکاری زمینه سازی صورت میگیرد .
گمان اغلب می رود که در حمله به هوتل باغ بالا ازداخل نظام همکاری شده است.
این حاکمان ما در حسد و کینه توزی بین هم، چنان دیوانه وار قدم میگذارند که برای بدنام ساختن مخالفین داخل نظام از هیچ جنایت و خیانت دریغ نمی ورزند مخصوصا آنهاییکه سرمایه ها ی هنگفتی را ازراه غلامی و خدمت به اشغالگران صاحب شده اند.
انشا الله این شب تاریک به پایان خواهد رسید و صبح آزادی و پیروزی نزدیک است، درپی هرشب روزی و در عقب هر مشکلات آرامشی قرار دارد.
یگانه راه نجات، بازگشت به سوی اسلام و تسلیم شدن به اوامر الهی و حل اختلافات از راه مذاکره و ایجاد صلح ووحدت در بین مردم و تشکیل دولت قوی مرکزی در افغانستان است.د لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

18th February, 2019