تفصیل | شهادت 

18th February, 2019


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

رئیس و اعضای رهبری هیواد گروپ با امیر حزب اسلامی دیدار کرد :

ریاست امور فرهنگی و مطبوعاتی ح

2018-02-11

رئیس و اعضای نهاد هیواد گروپ، امروز یک شنبه در دیدار با امیر حزب اسلامی افغانستان در رابطه با مسایل مختلف کشور صحبت نمود و خواهان تأمین صلح و خاتمه جنگ گردید.

در نخست احمد بلال واجد رحیم یار رئيس نهاد هیواد گروپ صحبت نمود وگفت، اماده هستیم که با شما در خاتمه جنگ و تأمین صلح همکاری نمایم تا از حالت کنونی رهایی پیدا کنیم .

رحیم یار ابتکار صلح حزب اسلامی با دولت را مورد ستایش قرار دادند اضافه نمود، توقع ما این است که حزب اسلامی کشور را از این حالت بیرون کند و تمام افغانها با وحدت و همبستگی در پیشرفت و ترقی کشور خود سهم فعال بگیرند .

امیر حزب اسلامی پس از استماع نظریات و پیشنهادات آنان گفت، اکنون فرصت های زیاد برای نسل جوان به وجوده آمده اند و آنها باید برای تحقق اهداف بزرگ گام بردارند.

امیر حزب اسلامی یکباردیگر بر خاتمه جنگ و تآمین صلح تآکید ورزید و گفت، ما امیدوارهستیم که این روز ها روزهای پایان جنگ و خونریزی در کشور باشد.

امیر حزب اسلامی در مورد انتخابات آینده پارلمانی نیز صحبت نمود و گفت، ما در مورد انتخابات طرح مفصل خود را ارایه نمودیم و با احزاب و گروهای مطرح سیاسی نیز در جریان گذاشتیم و امیدواریم در روز های آینده موضوع مشترک خود را در این زمینه اعلام نمایم.

همچنان امیر حزب اسلامی خاطرنشان‌ ساخت، اگر ما یک پارلمان معتبر بسازیم مشکلات زیاد کشور حل میگردد و جوانان میتوانند در این زمینه نقش مهم را ایفای نمایند.

رهبر جهاد و آزادی بیان ‌داشت، مردم باید در انتخابات سهم فعال بگیرند و افراد صالح و مؤمن را انتخاب نمایند.

در پایان احمد بلال واجد رحیم یار رئيس نهاد هیواد گروپ تابلوی عکس های شهدای غزنی باستان را نیز تقدیم رهبر جهاد و آزادی نمود.

 

ریاست امور فرهنگی و مطبوعاتی حزب اسلامی افغانستاند لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

18th February, 2019