تفصیل | شهادت 

26th March, 2019


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

آمریکا لانه تروریزم !!!

عبدالخالق صارم

2018-02-23

نمی دانم آمریکای، بجای نسل کشی مسلمانان ،  چرا کاری بخاطر انسانیت به تاراج رفته خود انجام نمی دهد !
در جامعه مشوش و آشفته آمریکا هرکس ، وزیر ، وکیل پارلمان ، عضو کنگره ، استاد پوهنتون ، معلم ، کارگردان فلم ، راننده ، دکاندار ، دست فروش ، محصل ، شاگرد، زن ، مرد ، پیر ، جوان  خلاصه همگی (مهم نیست کی هست )  به خود حق دریدن انسانیت را به فجیع ترین شکل آن می دهد !
گاهی معلم ، شاگردان خود را تیر باران می کند ، گاهی شاگرد معلمین خود را تیر باران می نماید ، گاهی هم محصل ، صنفی های خودرا تیر باران می کند ، گاهی استاد پوهنتون همگی را به رگبار می بندد ، گاهی سفید ها ، سیاهان را با موتر لگد مال می کند وگاهی .... وگاهی .......
امروز بیشتر از دوصد ملیون قبضه سلاح در دست مردم آمریکاست!
روز گذشته بعد ازین که در مکتب ( استونمن داگلاس ) فلوریدای آمریکا ،  کسی به نام  نیکلاس کروز که روزی شاگرد همین مکتب بوده و بخاطر دلائل انضباطی اخراج شده بود و منتظر بود که چی وقت نوبتش می رسد ، تا در زیر نام قوت های ناتو بخاطر تأمين صلح و امنيت به سوي افغانستان  صادر شود ، و لي انتظارش كمی طول مي كشد ؟ ناگاه به حکم غریزه ددمنشانه آمریکایی خود ،  یک ماسک ضد گاز را به روی خود می کشد و سلاح خودرا که شباهت زیادی به سلاح جنگی ام۱۶ دارد می بردارد و با چند قبضه بمب دستی ،  وارد مکتب خود می شود ، نخست زنگ مکتب را به صدا در می آورد تا همگی از صنف ها بیرون شوند ، تا بتواند بیشتر بکشد ، و باز فقط به خاطر ساعت تیری به روی معلمین ، شاگردان ، کارکنان و ...  تیر اندازی را شروع می کند و طبق آمار اعلان شده هفده لاشه را نقش برزمین می کند و پانزده تن دیگر را آغشته به خون می سازد !
ولی جالب تر از این کشتار ، طرح ترامپ بخاطر جلوگیری از همچو حوادث بوده است !!!
ترامپ پیشنهاد می کند که بخاطر جلوگیری از همچو حوادث ، باید همه معلمین و شاگردان در آمریکا  مسلح شوند و تفنگ داشته باشند .
و قاتل هم یک روز پیش از حمله ، کلاهی مانند کلاه سرخ رنگ ترامپ را به سر گذاشته تمرینات تیراندازی را اجراء کرده بوده است ،  تا کدام گلوله اش خطا نرود !!!
این ها باز می آیند تا برای ما صلح و امنیت را تأمین نمایند  و  تحت پروژه  Ddrو ودایاک ما را خلع سلاح می کنند !د لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

26th March, 2019