تفصیل | شهادت 

19th June, 2018


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

نتایج ملاقات پسر ترامپ

2017-07-14

به گزارش شبکه سی‌ان‌ان آمریکا، سناتور جمهوریخواه چارلز گرسلی، رئیس کمیته مذکور قصد دارد از پسر ارشد آقای ترامپ بخواهد در یک جلسه علنی به سوالات نمایندگان   کمیته قضایی مجلس سنای آمریکا,درباره ارتباطاتش با ناتالیا وسلنیتسکایا، وکیل روس  پدر جریان مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ پاسخ بدهد.

هم زمان پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از پسر رئیس جمهوری آمریکا خواسته با کمیته قضایی سنا همکاری کند. آقای رایان گفت از این اقدام حمایت می کند.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه گفت: "فکر می کنم هر فردی که از او دعوت می شود به عنوان شاهد در کنگره حاضر شود، باید این کار را انجام دهد."

این نخستین بار است که یکی از نزدیکان رئیس جمهوری آمریکا، آمادگی اطرافیان او را برای همکاری با شهروندان روسیه برای ضربه زدن به رقیب دموکرات تایید می کند.

همزمان، رئیس جمهوری آمریکا که برای دیداری رسمی در پاریس به سر می برد، از عملکرد فرزندش دفاع کرده است.

آقای ترامپ پنجشنبه در کنفرانس خبری مشترک با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، در پاسخ به سوالی گفت خانم وسلنیتسکایا یک وکیل خصوصی است و ربطی به دولت روسیه ندارد.

آقای ترامپ گفت: "پسرم جوان فوق العاده ای است. او با یک وکیل روسی دیدار کرده و نه با وکیل دولت روسیه. این یک دیدار بسیار کوتاه بوده است."

در شش ماه گذشته اتهام ها درباره تلاش دولت روسیه برای دخالت در مبارزات انتخاباتی آمریکا از راه هک کردن ایمیل‌های حزب دموکرات و انتشار اخبار نادرست، بر ریاست جمهوری دونالد ترامپ سایه انداخته است.

 واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

19th June, 2018