تفصیل | شهادت 

10th December, 2018


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

پولیس زون ١٠١ آسمايی کابل :١٦ تن را در پیوند به اختطاف ...انتقال مواد مخدر بازداشت نمود.

2018-01-12

پولیس زون ١٠١ آسمايی کابل، ١٦ تن را در پیوند به اختطاف، انتقال حدود یکصد کیلوگرام مواد انفجاری، سرقت یک موتر و انتقال مواد مخدر بازداشت نموده است.

مل پاسوال حقنواز حقیار معاون محافظتی قوماندانی زون ١٠١ آسمایی، امروز در یک نشست خبری در حوزه هشتم امنیتی شهر کابل گفت که دو تن از افراد یادشده که قصد انتقال حدود یکصد کیلوگرام مواد انفجاری و بیش از ٣٠٠٠ پتاقی برقی را که به داخل شهر کابل داشتند، حوالی ساعت ١١ شب در کمربند پلچرخی شناسایی و بازداشت شده اند.

موصوف افزود، مواد یادشده که به صورت ماهرانه در یک موتر انتقال سبزیجات نوع «فلاینگ کوچ» جا به جا شده بود، به دست آمده است.

حقیار تصریح نمود که تحقیقات ابتدایی نشان می دهد که این مواد ساخت پاکستان بوده و از آن سوی مرز به افغانستان فرستاده شده است.

او همچنان گفت، در یک رویداد دیگر پولیس حوزه هشتم امنیتی حوالی ساعت هفت شب گذشته، يک تن را با موتر کرولای شخصی سرقت شده، در پوسته بازرسی دسپیچری بازداشت نموده است.

به گفته او، یک تن دیگر که قصد انتقال حدود دو کیلوگرام تریاک را داشت، نیز بازداشت گرديده است.

موصوف علاوه کرد که پس از اتمام تحقیق افراد یادشده به ارگان های ذیربط سپرده خواهند شد.

در همین حال بصیر مجاهد سخنگوی قوماندانی زون ١٠١ آسمایی، گفت که پولیس کابل یک گروه ١٢ نفری را در پیوند به اختطاف يک تجار که مالک یک تانک تیل است، بازداشت نموده و قضیه تحت تحقیق قرار دارد.واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

10th December, 2018