تفصیل | شهادت 

18th July, 2019


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

شماری از شخصيت هاى جهادى و متنفذین ولایت سمنگان با امير حزب اسلامي دیدار کردند

2018-05-30

۱۳۹۷ جوزا ۸
شهادت- شماری از شخصيت هاى جهادى و متنفذین ولایت سمنگان امروز سه شنبه (۸ جوزا) با امير حزب اسلامي افغانستان دیدار کردند و در رابطه به مسائل مختلف و اوضاع جارى کشور صحبت نمودند.
در این دیدار نخست تعدادی از بزرگان و نمایندگان این ولایت صحبت نمودند و درمورد انتخابات آینده، نظریات و پیشنهادات شان ر ا با امیر حزب اسلامی افغانستان شریک ساختند.
امير حزب اسلامى افغانستان پس از شنيدن نظریات و مشکلات آنان گفت: ما مصمم هستیم و با خداوند ج تعهد کردیم که تا پایان زندگی به مبارزه خود ادامه میدهیم، همواره از حق دفاع می کنیم، در کنار مردم خود هستیم و هرگز، در هیچ مرحله، با هیچ دشمن معامله گری و سازش نخواهیم کرد.
وی افزود: تجارب گذشته ما ثابت کرده که اگر کسی به خداوند (ج) توکل کند و مصمم باشد به اهداف و آرمان های خود حتمآ میرسد.
رهبر جهاد و آزادی گفت: حزب اسلامى افغانستان، يک حزب همه شمول و مربوط به تمام اقوام ملت افغانستان است، هر چند دشمنان داخلى و خارجى تلاش ورزيدند تا حزب اسلامى را از صحنه حذف نمايند، ولى الحمدلله حزب اسلامى از قبل نيرومندتر و از حمايت قاطع ملت برخوردار است.
امیر حزب اسلامی علاوه نمود: انتخابات را باید وسیله حل بحران بسازیم و از مردم خواست که افراد صالح، مومن و متعهد به اسلام را انتخاب نمایند.
وی گفت: رآی یک امانت است و این مسولیت دینی و اسلامی مردم است که افراد شایسته را انتخاب نمایند.
امیر حزب اسلامی همچنان گفت: حزب اسلامی و همه احزاب سیاسی مصمم است، که جلو تقلب در انتخابات را می گیرند و دولت را وادر می کند که انتخابات شفاف و عادلانه را برگزار نماید.
محترم حکمتیار افزود: امیدوار هستم که تجارب تلخ گذشته تکرار نه شود و در نتیجه این انتخابات یک پارلمان معتبر، ممثل واقعی اراده‌ مردم و مورد حمایت اکثریت ملت بوجود بیاید.
رهبر جهاد و آزادی از بزرگان و متنفذین ولایت سمنگان خواست که وحدت خود را حفظ نموده، ثبت نام كنيد، تذکره بگيريد و در انتخابات شركت نمائيد.
در این دیدار انجنیر رسول، استاد عبیدالله خان و چند تن دیگر نیز صحبت نمودند و خواهان انتخابات شفاف و عادلانه در کشور شدند.
آنان وعده سپردند که در انتخابات شرکت میورزند و به افراد صالح و متعهد به اسلام و کشور رأی خواهد داد.

 واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

18th July, 2019