No-IMG

حکومت فرانسه چرا از کشته شدن یک معلم که دموکراسی این خدای معاصر فرانسویان را، پایمال نموده بود، نگران هستند؟

آدم کشی و سربری، قانون طبیعی،  سنت کهن و عادت دیرینه فرانسویان و غربیان است !

مگر فراموش نمودند که غرب صلیبی این   جنایات وحشتناک را علیه ما مرتکب شدند :

1- بنای کلیسا با استخوان های مسلمانان :

در سراسر جهان کلیساهای وجود دارند که با جمجمه و اسکلت های مسلمانان که توسط ملیشه های وحشی صلیبی قتل عام گردیدند، اعمار گردیده اند .

اگر چه غرب آدم کش، بخاطر پرده پوشی این جنایات خود، برای بنای این کلیساها با استخوان، توجیهات دیگری دارد .

بلی !

کليساي سدلک، در کشور چک، کلیسای چرمنا در کشور لهستان، کليساي سانتا ماريا دلا، در شهر رم ایتالیا و کليسای کاپلا دوس اوسوس در کشور پرتغال، مشهورترین کلیساهای اروپایی هستند که در و دیوار و سقف آنها مملو از استخوان های مسلمانان است و در این میان کليساي سدلک و کلیسای چرمنا،  مشهورترين آنها است.

- کلیسای سدلک در جمهوری چک، مکانی است که در آن از 40 هزار استخوان کوچک و 70 هزار استخوان کامل انسان مسلمان برای تزئینات داخلی استفاده شده است.

این استخوان ها متعلق به مسلمانان است که  در اواسط قرن 14 توسط صلیبی های وحشی قتل عام گردیدند و در پی آن  در سال 1400م راهبان کليساي گوتيک در سدلک، از استخوان این شهداء ، کلیسای سدلک را بنا نمودند.

- همچنین کلیسای چرِمنای لهستان با  استخوان‌ها و جمجمه‌های بیش از ۲۱۰۰۰ مسلمان ساخته شده است .

در این کلیسا حتی  دیوارها، به جای اینکه از مواد و مصالح ساختمانی درست شده باشند، با استخوان و جمجمه شکل گرفته‌اند.

این کلیسا، توسط کشیش  "واکلاف توماسِک" اعمار گردید،  او در میان سال‌های ۱۷۷۶ تا ۱۸۰۴، اجساد را از قبرستان های مسلمانان جمع آوری می نمود و فقط جسد هایی را انتخاب می نمود که با زخم شمشیر و نیزه و گلوله کشته شده باشند .

و با این اجساد، کلیسای چرمنا را بنا نمود.

حتی در این کلسیاها همه اسباب و لوازم از استخوان ساخته شده اند!

 از جمله:

جام های مراسم عشای ربانی،  شمعدان ها، وسائل مراسم شکرگزاری و..... همه از استخوان مسلمانان ساخته شده اند.

پس حکومت و مردم فرانسه نباید از کشته شدن یک معلم که دموکراسی را نقض نموده بود، اینقدر نگران باشند  و آلودگی صوتی ایجاد نمایند!

زیرا کشتن و سر بریدن، قانون طبیعی،  سنت کهن و عادت دیرینه خودشان است !

آدم کشی و سربری، قانون طبیعی،  سنت کهن و عادت دیرینه فرانسویان و غربیان است !

2- کشور تروریست  فرانسه که خود را یکی از صادر کنندگان حقوق بشر نیز جا می زند، در سال های اشغال کشور مسلمان الجزائر، ده ها هزار مجاهد الجزائری را سر برید و 20 هزار این سر های بریده را به فرانسه انتقال داد و 170 سال می شود که این سر هارا در موزیم تاریخ طبیعی، پاریس گذاشته  و به عنوان یکی از قهرمانی ها و افتخارات فرانسه،  به نمایش می گذارد !

طوریکه در نتیجه سعی و تلاش فرزندان مجاهدین الجزائر، فرانسه مجبور گردید که روز 5 شنبه 12 سرطان 1399 ه ش 24 عدد این جمجمه را به الجزائر بر گرداند که در میان شان جمجمه محمد بن علال بن مبارک، مسئول نظامی امیر عبدالقادر، رهبر مجاهدین الجزائر، نیز دیده می شد .

و البته این ها تنها یک گوشه‌ای از جنایات جنگی فرانسه در الجزایر هستند.

همین امروز 30 میزان 99 چند تن از تروریستان مسیحی فرانسوی با تأسی ازین عادت کهن و به حکم غریزه آدم کشی شان، با چاقو و چماق و آله های قاتله و جارحه، بر دو زن مسلمان الجزائری در پارک در نزدیکی برج ایفل،  حمله نمودند .

پس حکومت و مردم فرانسه نباید از کشته شدن یک معلم که دموکراسی را نقض نموده بود، اینقدر نگران باشند  و آلودگی صوتی ایجاد نمایند!

 

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟