No-IMG

جلوگیری از رشد جمعیت، بخاطر رشد اقتصاد، چی بر سر غرب جنایت پیشه، آورد؟؟؟!!!

یکی از یهودیان افتخاری پیوریتانها در انگلستان و یکی از بذله گویان و سفسطه بافان به نام توماس رابرت مالتوس در اواخر قرن هجدهم میلادی طرح اقتصادی  عجیبی را برای رشد اقتصاد، پیشنهاد نمود، او گفت:

بخاطر رشد اقتصاد باید از رشد جمعیت جلوگیری نموده و مانع زاد و ولد شوید !!!

این طرح او بعد از گذشت چند دهه، بزرگترين عامل، برای ترويج فحشاء و مهترین وسیله برای ترویج فساد گردید.

هدف اصلی و عمده مالتوس یهودی اين بود که هرکس ميتواند شهوت خود را با حريت وآزادی  کامل ارضاء نمايد و چونکه نتيجه طبيعی اشباع غریزه جنسی،  بارداری و ولادت است،  لذا می تواند بدون کدام مانعی از بارداری و ولادت نیز جلوگيری نماید!

اين سفسطه مالتوسيزم،  آخرين مانع و لایه که امکان داشت از قسمت باقی مانده انسانیت به تاراج رفته غربی ها محافظت نماید، را نیز برداشت و رابطه جنسی را بطور مطلق و افسارگسیخته، آزاد گذاشت!

بعد از آن، زنان غربی دیگر هیچ نگرانی از بارداری و ولادت نداشتند و براحتی ميتوانستند خود را به هر مردی  بيگانه عرضه کنند ! و در پی آن براحتی می توانستند سقط جنين نمایند ! حتی کار به جایی کشیده است که در دستکول دستی زنان غربی و آمریکایی علاوه از لوازم آرایشی و ترمیم چهره شان، قرص های ضد حمل و قرص های سقط جنین نیز موجود می باشد !

و حتی کار بجای کشیده است که در آمریکا و دیگر کشور های غربی، زن و مرد مانند حیوانات در کنار جاده ها، آزادانه رابطه جنسی بر قرار می نمایند و پلیس آنهارا گرفتار نه، بلکه کسانی را گرفتار می کند که به طرف آنها نگاه می کنند ! زیرا طبق قانون دموکراسی این کسانیکه نگاه می کنند مزاحم آنها شده و حق آزادی شخصی آنها را نقض نموده اند !

و اکنون هیچ کشور غربی وجود ندارد که جنايت سقط جنین را بطور علنی و گسترده مرتکب نشود، حتی کار به جایی رسیده است که نهاد های خیریه برای سقط جنین ایجاد نموده اند و زنان، هفته وار حق العضويت مي پردازند تا در موقع ضرورت و نياز، متخصصين سقط جنين فورا به فریاد شان برسند !

و درکشور های اشغالی مانند افغانستان نیز تعدادی از زنان فمینیست و سیمینار دیده در پاتوق های موساد، تبلیغات می کنند که زن اگر حامله باشد برایش وظیفه داده نمی شود، لذا نباید ازدواج کند و یا در صورت ضرورت، می تواند سقط جنین نماید!

این است همان انسانیت غربی که تعدادی از مزدوران شرف باخته شان در پوهنتون های ما نشخوار می کنند که :

انسانیت فراتر از اسلامیت است !!!

و این است همان دموکراسی که تعداد از غرب زدگان ما، نگران هستند تا دستآود های 19 ساله دموکراسی، متضرر نگردد !

غربی ها دل خوش نکنند زیرا مصیبت شان در این جا ختم نمی شود، هنوز اول عشق است !

زیرا نسل فعلی غرب و آمریکا پیر شده است و نسل که اکنون باید جوان و در بازار کار می بودند،  به بهانه کنترل جمعیت به خاطر رشد اقتصاد،  اورا توسط مادرش سقط جنین نموده و کشتند و حالا با کمبود نیروی بشری مواجه شدند و چونکه جوان ترین کشور، کشور های اسلامیست،  یکی از عوامل جنگ هم، در جهان اسلام همین است، زیرا با راه اندازی جنگ های خانمان سوز می خواهند نسل جوان، دستان کارگر، مغزهای فکور و نیروی بشری جهان اسلام را به سوی کشور های غربی فرار دهند !!!

و ما در دوران حکومت دومین متفکر جهان، شاهد فرار مغزهای فکور و دستان کارگر خود به سوی کشورهای غربی بودیم !!!

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟