No-IMG

تظاهرات ما، فریاد شیپور آزادی مردم افغانستان است!

مردم مجاهد افغانستان !

در جامعه پرتوان اسلامی همیشه یک نیروی سازمان‌یافته با رهبری سالم و ایدئولوژیک است که می‌تواند اقلیت قاتل، فاسد، اجیر و مزدور را از گرده ملت پایین بیفگند .

شما در درازنای تاریخ پر افتخار مبارزات تان، رژیم هایی بسیار خشن‌تر و سرکوبگرتر و وحشی تر از از این رژیم اجیر را توسط دستان پرتوان خود،  واژگون نموده اید .

اکنون بدانید که خط دفاعی پایانی این آنارشیزم که به دروغ بالای آن، نام نظام گذاشته شده است، در سراسر کشور، تعدادی انگشت شماری از شرکای جرمی اش هستند که در قتل و ترور و دزدی وغارت و اختطاف و... اورا همراهی می کنند و با غمزه و عشوه گری می خواهند مرگ حتمی این رژیم فرتوت را چند روزی به تعویق بیندازند، و با بلند شدن فریاد شیپور  آزادی خواهی شما مردم درد دیده، این اوباشان خونخوار، به آخرین پناه گاه خود فرار خواهند نمود .

بدانید که این باند چپاولگر، در ذهنیت خود یک شخصیت کاذب از خود دست و پا نموده اند که در جغرافیایی الفبایی این شخصیت کاذب، خود را بالای شما مردم زجر کشیده، خیلی گران می فروشند، در حالیکه ببر های کاغذی بیش نیستند .

مردم افغانستان !

لحظات سکته قلبی و مغزی این جانوران که 20 سال بی پروا شما مردم عذاب کشیده را،  کشتند و دریدند و سوختند،  نزدیک شده است و در انتظار قیام شما و خروش (الله اکبر)  شماست .

- 20سال قصابی و سلاخی نمودن شما توسط این سکولار های آدم کش

- 20 سال اشغال کشور شما.

- سرکوب گسترده شما.

- بمب باران خانه های شما.

- ترور علماء و دانشمندان وشخصیت های شما.

- بحران‌اقتصادی و اجتماعی، بیکاری، اعتیاد به مواد مخدر، دستگاه فاسد و ناکارآمد، فرار گسترده جوانان به خارج، قاچاق سرمایه های تان توسط این دزدان بین المللی همه و همه زمینه یک قیام سرتاسری را علیه این دستگاه ماکیاولیستی، فراهم نموده است.

بلی !

می دانیم که این گرگ‌های چاق شده با گوشت و خون فرزندان شما، که اکنون از طوفان خشم شما ملت قهرمان، در آن سوی دیوار های سمنتی و در داخل موتر های زرهی و ضد گلوله پنهان شده اند، نمی‌خواهند این امتیازات مفت و مجانی و باد آورده خود را به آسانی از دست بدهند.

جوانان اردوی کشور !

در خلال 20 سال اشغال کشور همیشه دیده شده است که شما فرزندان دلیر وطن، با تفنگ خود کله و سینه دشمن اشغال گر را نشانه گرفته اید، اکنون زمانی فرارسیده است که در این تظاهرات عمومی مردم خود، در کنار مردم خود بایستید و از داعیه ای برحق ملت نجیب و مجاهد خود،  دفاع کنید !

مردم افغانستان !

در خلال 20 سال گذشته اگر شما علیه این عناصر شرارت پیشه، قیام و خیزش عمومی و تظاهرات سرتاسری، نکردید،  شاید نظر به دلائل ذیل بوده باشد:

1- توهم اصلاح این باند سکولاریزم جنایتکار !

ولی باید دانست که در خلال 20 سال گذشته ثابت گردید که این عناصر هرزه و رسوا، اصلاح پذیر نیستند و کنار زدن این اجیران فروخته شده، بدون هزینه امکان ندارد و این آدم کش های که باج ذلت خود را خیلی گران برای اربابان خود می پردازند، سقوط مرگبار آنها نیز از ما و شما، قربانی های جانکاه می خواهد .

2- فقدان رهبری و سازمان !

دلیل دیگری که در 20 سال گذشته شما ملت مجاهد به جاده ها نریختید، شاید نبود یک رهبری سالم و یک سازمان انسجام یافته برای رهبری انقلاب بوده باشد .

زیرا  قیام عمومی و اعتراض خیابانی به رهبری نیاز دارد که همه به وی اعتماد کنند.

شما امروز، همچو یک رهبری سالم و همچو یک تشکیلات سازمان یافته را در کنار خود دارید که 52 سال علیه دیکتاتور ها، علیه کشور های إشغالگر ، علیه عناصر اوباش ویاغی، علیه دشمنان ملت خود جهاد و مبارزه نموده و در پیچ و خم های مسیر مبارزه، آبدیده شده و در فراز و نشیب های جاده پر سنگلاخ جهاد و فداکاری، تربیه شده و در کوره دان انقلاب اسلامی، پخته شده است و امروز او است که شما را برای نجات تان از این وضعیت فلاکتبار امروزی تان، و برای استرداد حقوق غصب شده تان و برای دفاع از حق زندگی تان و برای آزادی فرزندانتان از زندان های جهنمی و... به جاده ها فرا می خواند .

3- تصور شکست‌ناپذیری !

یا شاید دلیل این بوده باشد که شما فکر می نمودید که این  دار و دسته که از طرف ملیشه های اشغالگر صلیبی حمایت می شوند، نیروی شکست ناپذیر هستند .

نه، چنین نیست .

شما اگر اراده برای آزادی داشته باشید و اراده ای برای نجات جان خود و جان فرزندان تان از تیغ و بمب و ماین و گلوله ای این سکولار های سفاک، داشته باشید، این مهم با فریاد آزادی ( الله اکبر ) امکان دارد.

تجربه‌ی بهار عربی نشان داده است که انبوه نیروهای نظامی‌ و امنیتی در صورت تداوم اعتراضات در خلال چند روز از هم می پاشند و گسترده بودن و سراسری بودن اعتراضات، امکان اعزام نیروهای تروریستی صلیبی و اجیران داخلی و منافقین محلی را،  برای سرکوب اعتراضات، از میان می‌برد.

این جاست که شما ملت مجاهد، از کوه پایه های بدخشان تا تاکستان های قندهار و از قلعه های بلخ باستان تا چمنستان های ننگرهار، باید به فراخوان حزب اسلامی ( حزب خودتان ) برای یک خیزش، تظاهرات و اعتراضات عمومی، در 13 حمل 1400 ه ش، لبیک بگویید، قیام کنید و به جاده ها برایید تا این رژیم سفاک که در حقیقت دشمن آشتی ناپذیر شماست، در جنگ علیه شما عقب‌نشینی کند و از کشتن شما دست بردارد و کنار برود و زمام قیادت و رهبری این ملت سلحشور را، شما فرزندان قهرمان این خطه بدست گیرید .

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟