No-IMG

هانیه: جنگ شمشیر بيت المقدس درها را برای مراحل جدید گشود و برنامه های شکست را کنار گذاشت

اسماعیل هانیه ، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) ، گفت كه غزه برای اورشلیم و مسجدالاقصی پیروز شد و با تشكر از كشورهای عربی و اسلامی و سازمان ملل تأیید كرد كه این نبرد پیامدهای خود را خواهد داشت.

هانیه افزود - در یک سخنرانی به مناسبت توافق آتش بس همزمان بین مقاومت و اسرائیل - که مقاومت فلسطین ضربه دردناک و دردناکی را وارد کرده است که اثرات دردناک آن را بر موجودیت اسرائیل ، مردم آن و آینده آنها برجای می گذارد.

وی تأکید کرد که بیت المقدس نبردی است که پیامدهای خود را دارد ، زیرا اورشلیم کانون درگیری است و آغاز نبرد در مجاورت مسجدالاقصی بود و خونهایی که در این نبرد و نبردها ریخته شد قبل از آن مقاومت در راه اورشلیم است.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت که نبرد "شمشیر بیت المقدس" بسیاری از مراحل را چرخانده است ، و درها را به مراحل جدید و جهش کوانتومی در جاده درگیری باز می کند.

وی با بیان اینکه همه تصمیم گیرندگان در داخل دشمن و ناظران در منطقه و خارج از آن ، آنچه مقاومت به دست آورده است را می خوانند ، افزود: این یک پیروزی ترکیبی در سطح ملی فلسطین ، ملت عرب و اسلامی و در سطح جامعه جهانی.

هانیه نشان داد كه مقاومت معامله قرن (طرح صلح آمریكا برای خاورمیانه) ، پروژه های اسكان و عادی سازی با اشغال و فرهنگ شکست و همزیستی با اشغال را کنار گذاشته است.

وی تأکید کرد که مقاومت امروز با دانستن راه خود قویتر شده و دارای اراده ای آهنین و اعتقاد عمیق به اجتناب ناپذیری پیروزی است و تأکید کرد که مقاومت یک هدف ملی دارد ، یعنی آزادی فلسطین و زندانیان و بازگشت .

هانیه درودهای خود را به جناحهای مقاومت فلسطین و رهبران آنها ، به ویژه گردانهای عزالدین القسام (شاخه نظامی حماس) ، به رهبری یحیی سینوار ، رئیس دفتر سیاسی جنبش در غزه و محمد الدیف تسلیت گفت. ، فرمانده کل تیپ های القسام.

وی همچنین به نوار غزه و مردم آن احترام گذاشت و گفت كه غزه "شایسته" شمشیر بیت المقدس "را به همراه داشت ، و دركی را به دشمن آموخت كه فراموش نخواهد كرد و ضربات دردناكی را به اشغال اسرائیل وارد كرد.

رئیس دفتر سیاسی حماس اظهار داشت که غزه از قبض خون ، خانه ها و خانه ها به خاطر قدس و الاقصی و تحکیم معادله مقاومت پول پرداخت کرده است.

هانیه افزود که ، با توجه به خوانش اولیه واقعیت ها ، در مرحله بعدی ما ملزم به ادامه راه های استراتژیک متعدد هستیم.

وی خواستار انسجام و وابستگی بیشتر و ایجاد یک استراتژی یکپارچه "برای برقراری مجدد توازن مجدد ما به عنوان یک کشور" شد و خواستار "تقویت رابطه با عرب و اسلامی ما در پیرامون" بعد از ایستادن ملت با فرقه ها و فرقه های خود شد. اورشلیم.

هانیه از مصر که روز به روز این نبرد را همراهی کرد و نقش تاریخی خود را برای مهار این تجاوزات اعمال کرد ، همچنین قطر را به خاطر اقدامات دیپلماتیک و سیاسی خود و همچنین سازمان ملل را به خاطر نقش خود در برقراری ارتباط با قاهره و دوحه تشکر کرد.

وی همچنین از نقش ایران در پشتیبانی مالی و تسلیحاتی و همچنین از همه کشورهای عربی و اسلامی و مردم آزاده جهان تشکر کرد.

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟