No-IMG

مذاکرات صلح دوحه ، نتیجه نمی دهد ، زیرا خلیل زاد آن جا حضور دارد !

این مذاکرات اخیر صلح در دوحه ، قطر که روز گذشته 26 سرطان 1400 آغاز گردیده است ، البته به نظر من ، کدام نتیجه ای مثبت در پی نخواهد داشت ، زیرا زلمی خلیل زاد که  با تئوری توطئه از طرف لژ های فراماسونری و بخاطر لابی گری و جاسوسی اعزام گردیده است ، نیز در صحنه حضور دارد ، تا مذاکرات را زیر نظر گرفته و لحظه های تقارب و نزدیکی دو طرف مذاکره کننده را تخریب و سبوتاژ نماید .

خلیل زاد علاوه از مأموریت که دارد ، زندگی او و همه ای هموطنان آمریکایی اش با جنگ و خون ریزی گره خورده است ، آنها منافع خود را در جنگ می بینند و غذای خود را مانند کفتار ها در میان خون و لاشه ها جستجو می کنند و حتی یکی از اساسات نظام اقتصادی کاپیتالیستی این خون خواران را ، جنگ تشکیل می دهد .

لذا خلیل زاد می خواهد تا جنگ در افغانستان ادامه داشته باشد ، تا وی علاوه از مأموریت استخباراتی اش ، بتواند که بازار تجارت نفتی خود را نیز رونق دهد .

به همین خاطر خلیل زاد با همکاری رولا غنی و توسط باند های جنایتکار و مجرمین مسلح که تشکیل داده و تمویل می نمایند ،  در خلال چند ماه گذشته پایه های برق را تخریب و سرنگون می نمودند تا شرکت نفتی وی به نام گرفن ، پول بیشتری به جیب بزند .

تنها خلیل زاد نه ، بلکه همه آمریکایی ها مردمان دروغ گو ، دو روی ، تعهد شکن ، تروریست ، قاتل و... هستند.

یک مثال زنده :

مایک پامپیو وزیر خارجه ترامپ که در روز 10 ماه حوت 1398 و در مراسم امضای توافق نامه صلح طالبان با آمریکا در دوحه قطر ، مردم افغانستان را شرارت پیشه خوانده بود ، امروز و در اثنای که هیئت کابل و طالبان  برای مذاکره در قطر حضور دارند ، دیده می شود که همین پامپیو  مردم افغانستان را به قیام و خیزش عمومی علیه طالبان دعوت می کند .

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟