No-IMG

حمايت از همجنسگرایان در داخل میدان بازی فوتبال قطر

پروفیسور لورا مکالیستر که از خانم های فعال در عرصهء حقوق وورزش است کوشیده است با گذاشتن کلاه همجنسگرایان داخل میدان بازی شود،پلیس قطر چندین تن اعضای کلوپ تشویق کنندگان انگلستانی را که کلاه های لواطگرایی را بر سر داشتند توقیف کرده است خانم پروفیسور لورا گفته است این پیروزی اخلاق است که حد اقل برای چند لحظه با کلاه همجنسگرایان داخل میدان بازی در کشوری شدم که حق لواطگرایان را نمی پذیرد.

نکته را در این خبر متوجه شوید.

یعنی از نظر این زن پروفسور و"دانشمند" همجسنگرایی عمل اخلاقی است. من بارها گفته بودم که نواندیشی یعنی قبول تحول اخلاقی  و منع قبول ثوابت اخلاقی.

.........................................................

از عجائبات بازی های موندیال تا کنون

همه میگویند این موندیال بر عکس توقعات پیش میرود،کسی توقع نمیکرد که تیم فتبال عربستان بر تیم قویی ارجنتین پیروز شود ولی شد.

کسی فکر نمیکرد تیم قویی المان در مقابل جاپان مغلوب شود ولی شد

کسی توقع نمیکرد تیم قطر در اولین بازی در مقابل تیم نه چندان مشهور اکوادور ببازد ولی باخت

کسی توقع نمیکرد تیم فتبال ایران این رقم بد ببازد ولی باخت و توقع نمیرفت فتبالیستان ایرانی اینقدر لوده شوند که سرود ملی کشورخودرا برای رضایت چند لا اوبالی معترض در کوچه های غرب، در انظار جهان نخوانند وبدین ترتیب هم منفور داخل شوند وهم منظور خارج نشوند.

اما در پیوند با پیروزی تیم عربستان یک احتمال ضعیف را نیز عمک ذکرالدین میگوید از یاد نبرید،وآن اینکه نهادهای فرهنگی غرب از تغییرات فکریی ولیعهد عربستان خرسند اند و پیروزی تیم عربستان رصید ولیعهد را بشدت در میان نسل جوان عربستان افزایش میدهد لهذا پیروز شدن عربستان حد اقل در یک حجمی برای آنان مهم محسوب میشود و دالر هم چیزیست که عجائبات میکند،قطر نیز میخواست از دالر کار بگیرد ولی شدیدا زیر ذره بین قرار داشت وچانس استفاده نیافت.

با اینهم عمک ذکر الدین میگوید این احتمال ضعیف است واحتمال قوی را که فتبال سلف وخلف و مقلد ومجتهد ندارد که در یک مسیر باشد و بدین ترتیب برازیل همیشه رونالدینهو وروماریو بزاید فرانسه همیشه زیدان بزاید بلکه هرزمان فرزند دیگری دارد. واز این لحاظ بازیکنان عربستان سعودی خوب درخشیدند و بازی قوی کردند.

از عمک ذکر الدین پرسیدم آیا خوشحالی بعضی مردم از پیروزی تیم عربستان بحیث تیم یک دولت مسلمان معقول است؟

گفت چرا معقول نباشد؟ اگر برای اسرائیل خوشحالی شود معقول میشود برای سعودی نه؟

عمک میافزاید من مرکب هنگی دارم با هر کسی که هنگی دارد نوعی رابطه احساس میکنم و یکعده وطنداران ما برای گرایش همجنسگرایی که دارند به آنان رابطه احساس میکنند واز آنان دفاع میکنند، وقتی که اروپایی از بردن یک تیم اروپایی خوش میشود،وقتیکه بازیها بر اساس قاره برگزار میشوند،پس اگر یک تماشاچیی مسلمان از این باب نیز خوشحالی کرد چه نا معقولی میشود؟.

به هر حال، خدا یارو مددگارتان تا یک اینجا وآنجای دیگر..

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟

زمونږ فيسبوک