No-IMG

آنچه در کشور سویدن رخ می دهد از سوی کشور سویدن رخ می دهد

یعنی: سوختن قرآن عظیم الشأن با یک اعلان قبلی،و  زیرِ حمایت پولیس به معنای کلمه کار رسمیی خود دولت سویدن است.

سویدن کشور قانون است،قانون ها یاعادلانه یا ظالمانه یا مصلحانه یا مفسدانه یا متمدنانه یا متحجرانه میباشند. بعضی این قوانین گام به گام بسوی اسلام هراسی پیش می روند.

در دنیای زرق وبرق و تبلیغات کسی متوجهِ نقاطِ سیاه در صحیفهء قوانین غربی نمی شود،مخصوصا کشورهای اسکندناوی و بالأخص سویدن که فمنیسم در آن فرمانروایی میکند، و این روشِ غیر متمدنانه نشان می دهد که فمنیسم چنان که نرم و حق طلب جلوه داده میشود نیست بلکه عبوری از آخرین خط قرمز انسانیت است که در کشورهایی بدون وجود جنگ و فقر صورت می گیرد.

در سویدن صدها اطفال مسلمان از آغوش خانواده هاشان به بهانه های واهی به زور  گرفته شده و به باشگاه های مخصوصی سپرده شده اند تا در خلای تام از حضور اعتقادات و حضور چهرهء پدر ومادر شرقی بزرگ شوند.

شما ویدیوهای بسیار بسیاری را می بینید که این ماجرا را حکایت میکند،تا سرحدیکه چندی قبل وزارت خارجهء سویدن نیز متوجه شد و انگه به همان حیلهء قدیمی و تاریخی روی آورد و آن اینکه یک شیخی را از خلیج کرایه گرفت تا به تکذیب روایاتِ کودک ربایی مدرن سویدن بپردازد ونام راویان را اخوانی بگذارد.

مسلمانان تورات وزبور و انجیل را حرمت میگذارند و هرگز نمی سوزانند،مسلمانان در آموزه های قرآن حق دشنام دادن مشرکین را ندارند تا مبادا آنان به دشنام متقابل روی آرند، یعنی تلافیی خشونت واهانت.

سوزانیدن قرآن طوریکه میگویند در مقابل سفارت ترکیه صورت گرفته نشان میدهد که آنچه که در اواخر قرن هفده بنام ائتلاف مقدس بر علیه مسلمانان متمثل در دولت عثمانی نامیده میشد و خانوادهء شارل سویدنی،پتر کبیر روسی،خانوادهء شارلکان اسپانیایی، خانوادهء لوی چهاردهم فرانسه،امپراطوری مقدس اتریش پرچم دار آن بودند و فتوحات خودرا در ظرف یک ونیم قرن به اشغال شبه جزیرهء عرب و استنابول رسانیدند و بعد از مکث طولانی شاگردان خود را گذاشته ویک قدم دور به نظارت نشستند، بحیث تاریخ مقدس در اذهان سیاسیون غرب حضور دارد، و آن شعله فرو کش نکرده است گرچند نامها تبدیل گردیده باشد.

بهترین پاسخی که مسلمانان میتوانند بدهند خشونت آفرینی نیست بلکه تعقل است،تعلیم است، دانش است، ترک جنگ واختلاف است،رشدِ گفتمان است،ترک تعصب های مذهبی و زبانی وقومی است،زدودن فقر وفاقه است تا مسلمانان هر سو خوار پناه نبرند. و در عین زمان بهترین پاسخ، ترک شیفته شدن به چنین فرهنگِ فتنه جو است .

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟

زمونږ فيسبوک