No-IMG

اهداف پشت پرده از تجلیل روز کشته شدن داکتر نجیب

نجیب تاریخ هفت میزان سال ۱۳۷۵ توسط طالبان به دار آویخته شد. تحریک طالبان روز پنجشنبه ۶ میزان قدرت سیاسی را به دست گرفتند. نجیب که از جمله تیورسن های جناح های چپی (کمونیست) و در زمان اقتدار کمونیست‌ها رئیس خاد و سپس رئیس جمهور, جمهوری دیموکراتیک خلق افغانستان بود , مرتکب جنایات نا بخشودنی و ظلم و استبداد طاقت فرسا در کشور ما گردیده است.

او با داشتن فکره ماتریالیستی منکر خدا بود , او برای تطبیق و عملی ساختن اندیشه مارکسیزم, لینینزم و حاکمیت داس و چکش در افغانستان صد ها هزار مرد و زن مسلمان را شهید کرد.

ماتریالیست های افغانی به پیروی از اسلاف بی دین شان, هستی را مادی و وجود را تصادفی می گفتند, آنها معتقد به ماده و از خدا منکر بودند این گروهک مادی پرست در نتیجه کودتای هفت ثور ۱۳۵۷ اولین دولت کمونیستی را به متابعت از جزوه لینن (دولت و انقلاب) دولت ملی و دیموکراتیک نامیدند و بر مبنای اندیشه لینینی تا سقوط حکومت کمونیستی نام دولت شان ( جمهوری دیموکراتیک خلق افغانستان) بود.

روس ها که باداران اصلی کمونیست های افغانی بودند به خاطر حمایت و پشتیبانی نظام ماتریالیستی افغانی به تاریخ ۸ جدی ۱۳۵۸ افغانستان را اشغال و کارمل را به اریکه قدرت رساندند.

کارمل نتوانست که اهداف اصلی روسها را برآورده ساخته جهاد مردم متدین افغان را بی رونق سازد روس ها , به تصور آنکه تبدیلی مهره و پیش کردن قاتل و حیله گر ماهر در تغییر روند اندیشه بی دینی کمونیستی و فرونشاندن جذبه جهاد با نقاب و چهره دیگری , امکان دستیابی آنها را به هدف آسانتر سازد, روی آن داکتر نجیب را با عنوان قرار دادن مصالحه ملی و پوشیدن لباس به طرز دیگری, به صحنه آوردند.

داکتر نجیب با ظاهر فریبی ها با اعلان مصالحه و روش محیلانه به خواندن آیات صلح و ادعای اینکه وی مسلمان است به گفتار آمد . او نه نام حکومت اش را تغییر داد و نه از حزب کمونیستی که در پیشانی آن انکار از خدا حک شده بود, کناره گیری کرد , جهت فریب دادن مردم و فرونشاندن داعیه جهاد , خواست که از اسلام چون منافقان به سود خود بهره بر دارد.

محاکمه نجیب از سوی طالبان متکی بر جنایات او بود.

درین شرایطی که هیئت های مذاکره کننده صلح در دوحه مشغول مذاکره و صلح اند , آمادگی به تجلیل روز کشته شدن نجیب سوالاتی را در ذهن بر می انگیزد که عزایم و نیت درونی دولت را به نمایش می گذارد. افغانستان کشور اسلامی است و درین کشور بار ها زورمندان تاریخ و اشغالگران و استعمارگران , شکست خورده مزدوران آنها به سزای اعمال شان رسیده اند.

تجاوز روسها در افغانستان جنایتی انترناسیویالیستی پکت وارسا و مدعیان نظام کارگری دنیا بود کمونیست های افغانی ادعای حاکمیت نظام پرولتری و ریشه کن ساختن فکره دینی در افغانستان بودند. ماتریالیست های افغانی به تاسی از آیدیای مارکس ( دین را افیون ملت ها) می گفتند و برای تحقق آرمان کمونیستی شان ملیون ها مرد و زن مسلمان افغان را کشتند آنها چون حیوانات درنده با کمال قساوت قلبی عمل کردند پس تجلیل از رهبر عقیده بی دینی معنای استهزاء و نادیده گرفتن تاریخ زرین جهاد افغانستان است آنهائی که به این عمل دست می زنند در حقیقت اعلان دشمنی با ملت مسلمان افغان و بی حرمتی به شهدای پاک جهاد می کنند, می خواهند که با این عمل منفور, حقیقت تاریخ ملت مسلمان افغان را مسخ نموده به نسل های بعدی کشور , تاریخ را مسخ شده انتقال دهند ملت مومن و مسلمان و وارثین جهاد و شهدای افغانستان این عمل را محکوم و خواهان آن اند تا جنایتکاران به حیث چهره های منحوس تاریخ به نسل های بعدی معرفی گردند و بر جنایات آنها پرده انداخته نشود در غیر آن لکه سیاه تاریخ را بر پیشانی خود حک خواهند کرد.

تبصره / نظر

نظرات / تبصري

د همدې برخي څخه

شریک کړئ

ټولپوښتنه

زمونږ نوي ویبسائټ څنګه دي؟