تفصیل | ډیلې شهادت 

14th July, 2020


نوی سرمقالی

لیکنی

د‌حزب‌اسلامی امیر‌ ورور حکمتیار

ویډیو

رادیو

ترانیتفصیل

شمارى از بزرگان و شخصیت های جهادی ولایت کاپیسا با امیر حزب اسلامی دیدار كردند

حقمل

2019-07-31

چهار شنبه-۸ اسد ۱۳۹۸

شمارى از بزرگان و شخصیت های جهادی ولایت کاپیسا قبل از ظهر امروز در دیدار با محترم حکمتیار امیر حزب اسلامی افغانستان حمايت قاطع خود را از تيم صلح و عدالت اسلامی اعلام كردند.

در این دیدار نخست چند تن از شخصیت های جهادی ولایت کاپیسا صحبت کردند و آمادگى خود را برای شرکت در انتخابات رياست جمهورى اظهار نمودند.

آنان گفتند: حزب اسلامی در ولایت کاپیسا بیشترین محبوبیت در بین مردم دارد و هیچ حزب دیگر مانند حزب اسلامی افغانستان شمول نیست.

امیر حزب اسلامی افغانستان پس از استماع نظریات، پیشنهادات و خواستهای آنان گفت: مردم ولایت کاپیسا در جهاد علیه قوای شوروی نقش فعال داشتند و متحمل قربانی ها و آسیب های زیادی گردیدند و اگر امروز نیز فعال شوند و وحدت خود را حفظ کنند در برابر نیروهای شر و فساد نیز پیروز خواهد شد.

وی اضافه نمود: انتخابات برای ما یک سنگر دیگر مبارزه است و باید از این فرصت استفاده اعظمی نمایم، دیگران افراد متعهد ندارند و اگر شما وحدت تان را حفظ کنید، هیچ کس نمیتواند به شما پیروز شود.

رهبر حزب اسلامی اضافه نمود: ما خواهان یک افغانستان آزاد، مستقل و سربلند هستیم که دارای یک حکومت مستقل نیرومند و یک نظام کاملآ اسلامی باشد. باید ملت را از این وضعیت دردناک بکشیم و فقط حزب اسلامی میتواند این وضعیت را تغییر مثبت دهد.

وی علاوه کرد: حزب اسلامی در ۵۰  سال گذشته به مشکلات و دشواری های زیاد روبرو شده است و اگر هر حزب دیگر به این حالت مواجه می گردید حتمآ نابود می شد. ولی الحمد الله در حزب اسلامی کسانیکه قربانی زیاد داده به قربانی های بیشتر آمده هستند.

امیر حزب اسلامی در پایان گفت: حزب اسلامی یک حزب ملت شمول است، از حمایت قوی مردمی برخوردار است و جلسات ما یک از دیگر پر شکوه تر است.د لیکوال لیکني
پخواني لیکني

واپس


اخبار

شعر و ادب

شهیدانو کاروان

14th July, 2020